Pár slov o mně..

Narodila jsem se 30. ledna 1988 pod vládou Uranu. Jsem Vodnář a tohle znamení mi dalo do vínku osud poutníka a naprostou většinu svých kladů i záporů. Otevřenost, volnomyšlenkářství, intuici, toleranci, zvědavost, ale stejně tak nevyzpytatelnost, výstřednost, jistou nepřizpůsobivost, odpor k omezením, příkazům a možná až přílišnou lásku ke svobodě. Jsem jako ten jankovitý kůň, co si s hlasitým ržáním odmítá nechat nasadit ohlávku a nikomu nedovolí ho zkrotit, i kdyby ho to mělo zabít:-)

Můj život je neodmyslitelně spjat se Stromy a Zemí. Trochu teď tápu ve slovech, protože těžko popsat slovy,  co žádná slova nemá... Je to o lásce. Lásce, která stojí mimo čas i to, čemu lidé říkají život nebo smrt... Svým způsobem nikdy nebudu patřit žádnému muži tak, jako patřím Stromům a Zemi... Nemyslím to nijak zle,to ne... jen pokud chcete pochopit, nesmíte se na to dívat z toho pohledu, jak lásku běžně vnímají lidé.. Je to splynutí.

Kdysi se moje cesta střetla s Kelty a mě jejich odkaz připadal živý a dobrý, protože to bylo to, o čem mluvila moje duše. Později se moje cesta sblížila  se šamanismem a já cítila, že je mi blízké to, čím šamanismus byl v samotné své podstatě (a někde ještě stále je) ...Ale moje cesta zavedla dál...Dnes už ani tak ne Kelt, který přináší obětinu Stromu, už ani tak ne šaman, který naslouchá hlasu krajiny... Dnes už je to ten Strom samotný, Krajina sama, komu jsem blíž, s kým splývám. Ne dvě duše, ale jen jedna...

Odtud vlastně i mé jméno Iníon an Tír, Dcera Země..

Přátelé se smějí, když jim říkám, že jsem se vdala za Stromy:-)  A netuší, že ona je  to ve své podstatě pravda:-)

 


 

Strom nikdy neodepře stín... ani tomu, kdo ho přišel porazit.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode